Сentrum nového formátu Tučňák Nak Nak

naknak_insta_userpic

Hrátky s batolátky

Cena

O kurzu

Protahovací, relaxační a uvolňovací cviky za pomoci říkanek, básniček a písniček v tandemu rodič – dítě.

Záleží nám na tom, aby vývoj dítěte už od jeho narození probíhal plynule a přirozeným tempem v souladu s biologickými hodinami.

V prvních letech života dítě vstřebává všechny informace ze svého okolí a ještě nemá nastavené filtry. Snažíme se najít vhodný přístup ke každému dítěti a je pro nás prioritní především neuškodit.

Jak probíhá lekce?

Výuka zahrnuje skupinovou i individuální formu práce s dítětem. Spolu s maminkou a ostatními dětmi se vaše dítko učí vnímat a dodržovat vizuální a verbální pokyny učitele, komunikovat a spolupracovat s ostatními dětmi i dospělými a také si samozřejmě hodně hrají. 

  • Veškerá činnost je dynamická a rozmanitá.
  • Dbáme na to, aby se dítě naučilo společensky fungovat, respektovat osobní prostor ostatních lidí, naučilo se vybírat a interagovat.

Dítě se učí komunikovat s ostatními, mluvit o svých přáních, vést dialog, hrát si a učit se spolupracovat.

Rodiče se nás často ptají

Ano, je to nezbytné. 

Pracujeme v malých skupinkách po maximálně 6 dětech. Je to nezbytné, abychom mohli věnovat dost času každému dítěti a rodiči.

Ano, pokud to není v rozporu s plánem výuky a řádem centra. Pokud se chcete přidat, dejte nám to vědět telefonicky nebo e-mailem. 

Seznamte se s lektorkou

Lenka

Lektorka
Ahoj! Jsem vystudovaná ergoterapeutka s vášní pro Montessori pedagogiku. Srdcem se věnuji dětem a jejich rozvoji. Věřím, že každé dítě má v sobě schopnosti a talenty, a moje práce spočívá v tom, jak jim pomoci tyto schopnosti objevit a rozvinout. Pokud hledáte pro své děti podporu a respekt k jejich individuálnímu tempu rozvoje, jsem tady pro vás. Těším se!

Aktuální rozvrh

PO ÚT

1,5-3 roky

10:00 – 11:00

10:00 – 11:00

Přihlaste své dítě na zkušební lekci ZDARMA

IMG_7075