Сentrum nového formátu Tučňák Nak Nak

naknak_insta_userpic

O nás

Slova zakladatelů

Jak vznikl Tučňák?

Z velké lásky k dětem, kreativitě, talentu. A z touhy udělat svět trochu hezčím a vzbuzovat u dětí lásku ke kráse.

Pracujeme od října 2020 a podařilo se nám získat srdce dětí a jejich rodičů. Svěřují nám to nejcennější – kreativní a intelektuální rozvoj dětí. A existuje několik důvodů, proč byste si měli vybrat zrovna nás.

5

Tučňák není jen vývojové centrum pro děti. Je to prostor pro radostné zážitky, nové objevy a rozvoj dětských talentů. Děti to u nás musí hlavně bavit. A rodiče u nás dostanou čas pro sebe, ať už na práci nebo naopak na odpočinek.

--- Jiří a Anastasia Kulhavé

Jmenujeme se Jiří a Anastasia Kulhavé. Jsme rodiče Aničky a Jiříka. Baví nás vymýšlet aktivity pro děti. Neustále hledáme, jak rozvíjet jejich talenty a jak jim vykouzlit úsměv na rtech. To chceme i od kroužků a kurzů. A ne všechny kurzy splnily naše očekávání. Proto jsme se rozhodli vzít to do vlastních rukou a nejen pro naše děti jsme vytvořili „Tučňáka“.

Jako rodiče známe všechna přání a požadavky na dětská centra. V první řadě si ceníme bezpečnosti a pohodlí. Proto jsme vytvořili útulný prostor pro děti i rodiče, kteří k nám své děti přivedou.

Pro otevření jsme si vybrali nesnadný čas. První kroužky jsme otevřeli v říjnu 2020. Ale tolik lásky a péče jsme do našeho centra nasměrovali, že otevření jsme nechtěli odkládat. Během nekonečných karantén jsme střídavě uzavírali centrum a veškeré aktivity přesouvali do režimu online a pak znovu zvali děti a jejich rodiče pozvali do našich prostor, kdykoli to situace umožňovala.

Téměř dva roky nám trvalo, než jsme konečně našli trvalý domov pro našeho Tučňáka a na jaře se naše centrum přestěhovalo do vlastních prostor v pražských Štěrboholуch. Díky tomu jsme mohli vyjít vstříc přáním rodičů a otevřeli další skupiny a nové kroužky.

V současné době naše rodinné centrum navštěvuje více než 50 dětí a rádi přivítáme nové návštěvníky a jejich rodiče. V našem týmu pracují opravdoví profesionálové, kteří se stali skutečnými přáteli a rádci pro naše malé tučňáčky.

Nasměrovali jsme do našeho centra tolik lásky a radí vám otevřeme naše dveře a obklopíme vás péčí a teplem!

0
+
kroužků
0
pedagogů
0
+
šťastných dětí
0
letních táborů

Proč zvolit Tučňák?

Tučňák vznikl z velké lásky k dětem, kreativitě, talentu. A z touhy udělat svět trochu hezčím a vzbuzovat u dětí lásku ke kráse.

01.

photo_2023-01-26_16-50-07 (2)

Výuka se koná v mini skupinách o 3-6 osobách

Každému dítěti a jeho zájmům je věnována dostatečná pozornost. Hrajeme a učíme se v atmosféře laskavosti a vzájemné pomoci.

02.

IMG_6418

U nás je bezpečně

Dodržujeme všechna pravidla a předpisy: provádíme čištění a úklid prostor, zpracováváme dětské hračky, čistíme vzduch.

03.

IMG_6415

Jsme pro dialog a společnou práci s rodiči

Vždy poskytneme zpětnou vazbu a řekneme vám o úspěchu vašeho dítěte. O jeho silných stránkách, talentu, které rádi pomůžeme odhalit, a dokonce i o tom, co trápí nebo dělá starosti vašemu dítěti.

Aktuální programy v Tučňáku

CO O NÁS ŘEKLI

Spokojení rodiče

Tým Tučňák Nak Nak

Nadšení & Certifikování

Anastasia a Jiří Kulhavý

Zakladatele centra

Daria

Amalia

English Activity Teacher

Verča

Lektorka

Tina

Lektorka

Lenka

Lektorka

Sila

English Teacher

Leo

Lektor

Kris

Lektorka