Сentrum nového formátu Tučňák Nak Nak

naknak_insta_userpic

Sensory play

Cena

O kurzu

Senzorické hráni pro děti od 1,5 roku do 5 let.

Tato záživná aktivita není jen hrou, ale klíčovým prvkem pro rozvoj Vašich děti. Hra probouzí hmat, zrak, sluch a dokonce i čich a chut’, také aktivuje jejich jemnou motoriku, podporuje správné úchopy, rozvíjí hrubou motoriku a posiluje pamět’.  

Vaše děti se naučí lépe koordinovat pohyby rukou a očí.

Senzorické dobrodružství bude nejen zábavné, ale i prospěšné. 

Jak probíhá lekce?

Výuka zahrnuje skupinovou i individuální formu práce s dítětem. 

  • Veškerá činnost je dynamická a rozmanitá, dítě si samo vybírá materiály a předměty.
  • Prozkoumává je, dotýká se jich a něco s tím dělá a pak vše uklízí zpět.
  • Dbáme na to, aby se dítě naučilo společensky fungovat, respektovat osobní prostor ostatních lidí, naučilo se vybírat a interagovat.


Rodiče se nás často ptají

Ano 🙂

Ano, v rozvrhu máme lekce pro každou věkovou skupinu jednou týdně, ale pokud chcete navštěvovat lekce častěji, sdělte to lektorovi nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Pracujeme v malých skupinkách po maximálně 6 dětech. Je to nezbytné, abychom mohli věnovat dost času každému dítěti a rodiči.

Ano, pokud to není v rozporu s plánem výuky a řádem centra. Pokud se chcete přidat, dejte nám to vědět telefonicky nebo e-mailem. 

Seznamte se s lektorkou

Lenka

Lektorka
Ahoj! Jsem vystudovaná ergoterapeutka s vášní pro Montessori pedagogiku. Srdcem se věnuji dětem a jejich rozvoji. Věřím, že každé dítě má v sobě schopnosti a talenty, a moje práce spočívá v tom, jak jim pomoci tyto schopnosti objevit a rozvinout. Pokud hledáte pro své děti podporu a respekt k jejich individuálnímu tempu rozvoje, jsem tady pro vás. Těším se!

Aktuální rozvrh

PO ÚT ČT

1,5-5 let

11:30 – 12:30

12:00 – 13:00

15:30 – 16:30

Přihlaste své dítě na zkušební lekci za pouhých 150 Kč

IMG_4210