Сentrum nového formátu Tučňák Nak Nak

naknak_insta_userpic

Montessori dílnička

Cena

O kurzu

V rodinném centru Tučňák Nak Nak učíme děti od 6 měsíců do 4 let podle systému Marie Montessori. 

Záleží nám na tom, aby vývoj dítěte už od jeho narození probíhal plynule a přirozeným tempem v souladu s biologickými hodinami.

V prvních letech života dítě vstřebává všechny informace ze svého okolí a ještě nemá nastavené filtry. Snažíme se najít vhodný přístup ke každému dítěti a je pro nás prioritní především neuškodit.

Jak probíhá lekce?

Výuka zahrnuje skupinovou i individuální formu práce s dítětem. Spolu s maminkou a ostatními dětmi se vaše dítko učí vnímat a dodržovat vizuální a verbální pokyny učitele, komunikovat a spolupracovat s ostatními dětmi i dospělými a také si samozřejmě hodně hrají. 

  • Veškerá činnost je dynamická a rozmanitá, dítě si samo vybírá materiály a předměty.
  • Prozkoumává je, dotýká se jich a něco s tím dělá a pak vše uklízí zpět.
  • Dbáme na to, aby se dítě naučilo společensky fungovat, respektovat osobní prostor ostatních lidí, naučilo se vybírat a interagovat.

Dítě se učí komunikovat s ostatními, mluvit o svých přáních, vést dialog, hrát si a učit se spolupracovat.

Rodiče se nás často ptají

Ano, je to nezbytné. Vzdělávání podle systému Montessori buduje větší důvěru mezi dítětem a rodičem.

Ano, v rozvrhu máme lekce pro každou věkovou skupinu jednou týdně, ale pokud chcete navštěvovat lekce častěji, sdělte to lektorovi nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Pracujeme v malých skupinkách po maximálně 6 dětech. Je to nezbytné, abychom mohli věnovat dost času každému dítěti a rodiči.

Ano, pokud to není v rozporu s plánem výuky a řádem centra. Pokud se chcete přidat, dejte nám to vědět telefonicky nebo e-mailem. 

Seznamte se s lektorkou

Lenka

Lektorka
Ahoj! Jsem vystudovaná ergoterapeutka s vášní pro Montessori pedagogiku. Srdcem se věnuji dětem a jejich rozvoji. Věřím, že každé dítě má v sobě schopnosti a talenty, a moje práce spočívá v tom, jak jim pomoci tyto schopnosti objevit a rozvinout. Pokud hledáte pro své děti podporu a respekt k jejich individuálnímu tempu rozvoje, jsem tady pro vás. Těším se!

Aktuální rozvrh

PO

10-18 měs.

09:00 – 9:50

12-36 měs.

10:00 – 10:50

Přihlaste své dítě na zkušební lekci za pouhých 150 Kč

IMG_7075